De ciuda spatele-mi intorci, Cand trec pe langa tine, Vrei sa ma faci sa inteleg Ca te razbuni pe mine... N-am sa alerg pe...

Mesaj din categoria: Mesaje de Despartire

propus de: diana pe data: 31 Mar 2011
De ciuda spatele-mi intorci,
Cand trec pe langa tine,
Vrei sa ma faci sa inteleg
Ca te razbuni pe mine...

N-am sa alerg pe urma ta,
Voi tine fruntea sus,
Oricat de mult as vrea
Trecutul ce s-a scurs.

Am inteles ca nu poti fi,
Mai mult decat am fost,
La ce sa te astept cu drag?
Nu! Nu mai are rost...
Stiu ca ti-e dor de mine si ca-ti lipsesc de cand ne-am despartit... Fostul tau creier.
mesaj precedent
Imi spuneai mereu ca nu ai putea trai fara mine. Acum, ca ne-am despartit, ce sa-ti urez?
mesaj următor

De ciuda spatele-mi intorci, Cand trec pe langa tine, Vrei sa ma faci sa inteleg Ca te razbuni pe mine... N-am sa alerg pe urma ta, Voi tine fruntea sus, Oricat de mult as vrea Trecutul ce s-a scurs. Am inteles ca nu poti fi, Mai mult decat am fost, La ce sa te astept cu drag? Nu! Nu mai are rost... ... deschide mesajul

Mesaje de Despartire Joi, 31 Martie 2011


Nu plange ca s-a terminat, mai bine zambeste ca s-a intamplat. (Gabriel Garcia Marquez) ... deschide mesajul

Mesaje de Despartire Miercuri, 14 Octombrie 2009


Imi spuneai mereu ca nu ai putea trai fara mine. Acum, ca ne-am despartit, ce sa-ti urez? ... deschide mesajul

Mesaje de Despartire Vineri, 5 Aprilie 2013


Stiu ca ti-e dor de mine si ca-ti lipsesc de cand ne-am despartit... Fostul tau creier. ... deschide mesajul

Mesaje de Despartire Vineri, 30 Iulie 2010