Voiam sa stii cat de mult inseamna prietenia noastra pt mine: daca am fi pe un vapor care se scufunda si ar fi o singura vesta de...

Mesaj din categoria: Mesaje de Prietenie

propus: 4 Oct 2009
Voiam sa stii cat de mult inseamna prietenia noastra pt mine: daca am fi pe un vapor care se scufunda si ar fi o singura vesta de salvare... mi-ar fi foarte dor de tine!
Am vazut azi ceva in vitrina unui magazin... frumos, sexy, adorabil... am vrut sa-l cumpar pentru tine, pana cand am realizat ca era refexia mea.
mesaj precedent
Daca te sarut, ma saruti si tu sau imi tragi o palma?
mesaj următor

You are like a pretty flower. Esti ca o floare frumoasa. ... deschide mesajul

Mesaje de Prietenie Duminică, 21 Februarie 2010


Mi-am pierdut ursuletul de plus... nu ai vrea tu sa dormi cu mine? ... deschide mesajul

Mesaje de Prietenie Duminică, 4 Octombrie 2009


Fara prieteni viata nu-i la fel de frumoasa! ... deschide mesajul

Mesaje de Prietenie Marți, 13 Octombrie 2009


Prietenii sa-mi raspunda la sms... azi fac prezenta. ... deschide mesajul

Mesaje de Prietenie Duminică, 4 Octombrie 2009


Prietenii sunt ca baloanele. Unii poate nu se mai intorc. Asa ca vreau sa te leg de inima mea, ca sa nu te pierd niciodata. ... deschide mesajul

Mesaje de Prietenie Marți, 13 Octombrie 2009


Voiam sa stii cat de mult inseamna prietenia noastra pt mine: daca am fi pe un vapor care se scufunda si ar fi o singura vesta de salvare... mi-ar fi foarte dor de tine! ... deschide mesajul

Mesaje de Prietenie Duminică, 4 Octombrie 2009


Nu-mi pasa daca lingi ferestre, nici daca iei autobuzul zece, Tine-te tare, Esti super special! Trimite si tu mesajul unui prieten "dus" ... deschide mesajul

Mesaje de Prietenie Marți, 13 Octombrie 2009


Iti trimit pentru resemnare "Contractul nostru de prietenie" pentru a fi reinnoit pe anul urmator. Cu prietenie... :-) ... deschide mesajul

Mesaje de Prietenie Sâmbătă, 27 Februarie 2010


Accepti sa-mi fii partener de SMS, La mesaje naspa, dar si faine, Atunci cand semnalul este puternic, dar si slab, Pana cand liniutele de la baterie ne vor desparti? ... deschide mesajul

Mesaje de Prietenie Luni, 22 August 2011


Sunt intr-o clinica de dezintoxicare pentru dependentii de mesaje SMS. Incurajarile sunt binevenite. ... deschide mesajul

Mesaje de Prietenie Duminică, 4 Octombrie 2009


Accepti sa-mi fii partener de SMS, la mesaje naspa, dar si faine, in mesaje sms, dar si cand semnalul este slab, pana cand liniutele de la baterie ne vor desparti? ... deschide mesajul

Mesaje de Prietenie Duminică, 4 Octombrie 2009


E bine sa ai prieteni, in care sa ai incredere si care sa fie alaturi de tine, pentru ca daca nu ai macar o prietena sau un prieten pe care sa-i cunosti de mult timp atunci nu are cine sa te ajute atunci cand ai probleme. ... deschide mesajul

Mesaje de Prietenie Miercuri, 31 August 2011


Un simplu amic nu te-a vazut niciodata plangand. Un prieten adevarat are umerii uzi de lacrimile tale. Un simplu amic aduce o sticla de vin la petrecerile tale. Un prieten adevarat vine sa te ajute. Un simplu amic se supara cand suni dupa ce s-a dus la culcare. Un prieten adevarat te intreaba de ce ti-a luat atata timp sa-l suni. Un simplu amic gandeste ca prietenia s-a sfarsit cand v-ati ... citește tot

Mesaje de Prietenie Duminică, 18 Octombrie 2009


Prietenia noastra inseamna mult pentru mine. Cand plangi, plang si eu. Cand razi, rad si eu. Cand sari pe fereastra, ... eu rad in continuare! ... deschide mesajul

Mesaje de Prietenie Marți, 13 Octombrie 2009


De multe ori s-ar putea sa te fi deranjat, iritat, enervat cu email-urile mele... Dar azi vreau sa-ti spun doar atat, pentru ca esti prietenul meu... AM DE GAND SA CONTINUI! !!!! ... deschide mesajul

Mesaje de Prietenie Marți, 13 Octombrie 2009